Fresh. Weekly. Delivered.

A weekly produce box delivered to your door.

How It Works

About Us

  • Boxes Each Week

    How Do You Decide What Goes in a Weekly Box? Each week the contents of the boxes vary. We enjoy providing variety, but we also do not want to pack ...

Weekly Deals

  • Apple Butter
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

Produce Box

  • XL Produce Box
    Regular price
    $39.95
    Sale price
    $39.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • All Veggie Box
    Regular price
    $39.95
    Sale price
    $39.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Keto Box
    Regular price
    $39.95
    Sale price
    $39.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • All Fruit Box
    Regular price
    $39.95
    Sale price
    $39.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

Jam

  • Frog Jam
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strawberry Butter
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Christmas Jam
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Traffic Jam
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • TOE Jam
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Butter
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peach Butter
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Hot Pepper Jam
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Jam
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dark Sweet Cherry
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Loganberry Jam
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Black Bear Jam
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

Dips

  • Smokehouse Bacon & Cheddar Cheeseball Mix
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lemon Cheesecake
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Brownie Batter Cheesecake
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Raspberry Cheesecake Dip
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Butter Rum Cheesecake Dip
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

Relish

  • Mild Chow Chow
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Hot Chow Chow
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pickled Beets
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bread & Butter Squash
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

Honey

  • Dark Wildflower Honey
    Regular price
    $10.99
    Sale price
    $10.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Whipped Orange Honey
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Whipped Cinnamon Honey
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Whipped Pecan Honey
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bee Pollen
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Whipped Lemon Honey
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out